// Instalacje elektryczne, alarmowe, przeciwpożarowe, pomiary elektryczne i inne

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze elektryki – montujemy instalacje elektryczne, alarmowe, przeciwwłamaniowe i przeciwpożarowe, podłączamy anteny telewizyjne i radiowe, sieci komputerowe, wykonujemy pomiary elektryczne, usuwamy awarie elektryki. W kilku słowach – zapewniamy kompleksową obsługę elektryczną w domach i firmach. Projektujemy, wykonujemy, naprawiamy i serwisujemy instalacje elektryczne na zlecenie klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz przedsiębiorców.

Każde zlecenie to dla nas ważna sprawa. Z prądem nie ma żartów – zamiast bawić się w elektryka, lepiej zlecić prace elektryczne w domu i firmie doświadczonym fachowcom. Nasza firma wykona i zadba o utrzymanie instalacji elektrycznych i instalacji telekomunikacyjnych na wysokim, bezawaryjnym i bezpiecznym poziomie.

Oferujemy także profesjonalne doradztwo w kwestii najlepszych rozwiązań w zakresie elektryki. Jesteśmy otwarci i pomysłowi – chętnie podejmujemy się także niestandardowych zleceń. Zlecane prace elektryczne wykonujemy terminowo, solidnie i z najwyższą starannością. Dbamy też o przestrzeganie wszelkich norm bezpieczeństwa i obowiązujących przepisów. Dzięki temu jakość naszych usług elektrycznych pozostaje od dekady na niezmiennie wysokim poziomie. A grono naszych zadowolonych klientów stale się powiększa. Dołącz do nich!

Masz pytania?

Wyślij do nas wiadomość!